Zadzwoń: 609 135 157 lub 609 912 260

Wielokrotnie świadczyliśmy już usługi dźwigowe w Kwidzynie, gdzie m.in. montowaliśmy strop na nowopowstałym obiekcie. Konkurencyjne ceny i doświadczenie wielokrotnie wygrywały przy podpisywaniu umów na terenie Kwidzyna. Na zdjęciach możecie Państwo zobaczyć przyczepkę do transportu dodatkowego wyposażenia dźwigu.

W tym przypadku był konieczny montaż płyt na odległości do 41m od osi. Waga jednych najcięższych płyt wraz z trawersem wynosiła do 2,7 ton do wykonania tej pracy potrzebny był żuraw o udźwigu minimum 100 ton. Nasza 4 osiowa „setka” okazała się idealna do tego zlecenia. Ze względu na dojazd do budowy przez wąski wjazd w boczną uliczkę, znacznie utrudniony byłby wjazd większym gabarytowo żurawiem. Wszystkie osie napędzane i skrętne ułatwiły przejazd na piaszczystym terenie z delikatnym wzniesieniem i precyzyjne ustawienie się na optymalną pozycję. Do bezpiecznej pracy wymagane było użyć podkładów o większej powierzchni od standardowych belek, które mamy na wyposażeniu, co oznaczało wykorzystanie naszych płyt stalowych. Całe wyposażenie przywieźliśmy bez problemu na miejsce z pomocą naszej przyczepy do osprzętu co mogło by być kłopotliwe w takim terenie w przypadku użycia dodatkowego pojazdu ciężarówką z jedną osią napędzaną.

 

5/5 - (9 votes)
Kategorie: Realizacje

1 komentarz

Montaż więźby dachowej – dlaczego warto skorzystać z usług dźwigowych? - Usługi Dźwigowe Mallek | Wynajem dźwigu z operatorem · 29 czerwca 2022 o 11:12

[…] drugie, użycie dźwigu do wciągnięcia drewnianych elementów umożliwia ich odpowiednie połączenie, a to stanowi […]

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *